Sinan Aşcı Batman Beşiri Kaymakamlığına Atandı

Eflani ilçemizin 54. Kaymakamı Sayın Sinan Aşcı Batman Beşiri Kaymakamlığına Atandı.

Atama Haberi Kaymakamlığın Sosyal Medya Hesabında Şöyle Paylaşıldı;

Kaymakamımız Sayın Sinan AŞCI’nın Yeni Görev Yeri Batman İli Beşiri İlçesi oldu.
İlçemizdeki 2 yıllık görev süresini tamamlayan Kaymakamımız Sn. Sinan AŞCI, 08 Ağustos 2019 Tarih ve 30856 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesine göre Batman İli Beşiri İlçesi’ne atanmıştır.
Kaymakamımız Sn.Sinan AŞCI’ ya İlçemizde yapmış olduğu hizmetler için teşekkür eder yeni görev yerinde ve meslek hayatı boyunca başarılarının devamını dileriz.

Kaynak

Bugüne kadar ilçemizde görev yapan kaymakamlar ise şöyle;

ADI VE SOYADIGÖREV YILI
1-Nejdet SÜMER1953
2-Rifat ALKAN1954
3-Cahit GÜNDÜZ1955
4-İsmail DOKUZOĞLU1956
5-Mehmet ÖZSEÇEN1957
6-Mustafa GEDİK1957
7-Adnan KANTEK1958-1959
8-M.Kemal KATİPOĞLU1960
9-Ayhan BİLGE1961
10-Servet ÇİFTLİKLİ1962
11-Şeref ARTAR1962
12-Feyyiz KAŞIKÇIOĞLU1963
13-Baybars SEZERLER1964
14-Nevzat ŞENSOY1965
15-Ergün DOĞANAY1966-1967
16-Y.Selim BIYIKTAY1968
17-M.Tahir ÖGE1969-1970
18-Orhan YÜCESOY1971-1972
19-Hüseyin GÜR1973
20-İbrahim ERHAN1973-1974
21-Haydar KESKİN1976-1977-1978
22-İbrahim ERHAN1979-1980
23-Hüseyin ÖNAL1980
24-Cengizhan AKSOY1981
25-İsmail GÜRSOY1981
26-Selman YENİGÜN1982-1983
27-F.Sinan YAĞSAN1984-1985
28-Hakkı ÜNAL1985-1986-1987-1988-1989
29-H.Hasan ÖZYİĞİT1990-1991-1992
30-Ezelettin KÜÇÜK1992
31-Bekir ATMACA1993-1994-1995-1996
32-Mustafa ÖZSOY1996
33-Recep SOYTURK1996-1997-1998
34-Mehmet YILMAZ1998-1999
35-Bülent BAYRAKTAR1999-2000
36-Hüseyin ÇELİK2000-2001
37-Turan ERDOĞAN2002
38-İlker ÖZERK ÖZCAN2003-2004
39-Oğuz ŞENLİK2004
40-Adem ÇELİK2005
41-Hakan Yavuz ERDOĞAN2005
42-Cemal DEMİRYÜREK2006
43-Erol TANRIKULU2007-2008-2009
44-Atif ÇİÇEKLİ2009
45-Ali ÖNER2009-2010
46-Ahmet ÖZAY03.04.2010 – 17.08.2012
47-Tolga ÖZDEMİR27.08.2012 – 22.07.2015
48- Suat HATAM24.07.2015 – 02.12.2015
49 – Murtaza ERSÖZ                        06.12.2015   –  04.03.2016
50- Yasin AKGÜL 
05.03.2016 – 10.07.2016

51- Fatih KAYABAŞI 
27.07.2016  –  02.09.2016

52- Samet SERİN 
19.09.2016  –  02.12.2016

53-Seyfullah ORDUERİ 
15.12.2016  –  25.08.2017

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

Facebook Hesabınızla Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kurusa Bakmayın Bir Teşekkürü, Bir Link Vermeyi, Çok Görenler Yüzünden İçerik Kopyalama Engellendi!