Hakkımızda

sitemiz-hakkinda

Merhaba!   Sitemize Hoş Geldiniz;

“-m” Türkçede Kullandığımız İyelik/Sahiplik Eklerimizden Birisidir. Sahibi Olduğumuz Bir Şeyi İfade Etmek İçin İyelik Eklerini Kullanırız. Araba-m, Ev-im, Köy-üm, İlçe-m, Memleket-im, Bilgisayar-ım, Telefon-um Vb. Örnekleri Böyle Uzatabiliriz. Bizde Bu Amaçla İlçemizin İsminin Sonuna “-m” Sahiplik Ekini Getirdik ve Eflanim.Net Olarak Yola Koyulduk…

Eflanim.Net Sitesi Aralık 2007 Tarihinde Ramazan Çalışkan Tarafından Kuruldu. Ramazan Çalışkan 2007 Yılına Kadar “Nameless” Takma Adı İle eflani.com/eforum ve karabukforum.com Gibi Yerel Sitelerde Paylaşımlarda Bulundu. Bunların Dışında Bir Çok Genel Forum Sitesinde Moderatörlük, Yöneticilik Yaptı. En Sonunda Kendi Sitesini Kurmaya Karar Verdi ve Eflanim.Net Ortaya Çıktı.

Eflanim.Net Sitesi İlk Zamanlar Teknik Olarak  Forum Tabanlı Bir Site Olmasına Rağmen Sonra ki Zamanlar da Yapılan Modifikasyonlarla Çok Gelişmiş Bir Site Görünümüne Kavuşmuştu. Gelişen İnternet Teknolojileri  Çerçevesinde Nisan 2013 Tarihinde Sitemizin Görünümünü ve Sayfalarını Değiştirdik, Tabi ki Değişim Bir Kere Başlayınca Arkası Geliyor. Bu Görünüm Bize Yetmeyince Eylül 2013 Tarihinde WordPress’e Geçiş Yaptık. Şu An da  Bu Görünümümüzle Devam Ediyoruz. Zaman Zaman Tema Değişiklikleri Yapmaktayız. Eflanim.Net domaini yerine de Eflanim.Com’u kullanmaya başladık. 

Ramazan Çalışkan Bir Haberci Değildir, Genel de Kurum Sitelerinde Paylaşılan Haberleri ve Kendine Gönderilen Haberleri Paylaşır, Bu Sitenin Asıl Amacı Bilgidir. Bunun Yanında Eflani Bilgi Haber Portalı’nın Tüm Eflani Haberlerini Bir Arada ve Düzenli Şekilde Sunmak Gibi Bir Misyonu Vardır. Eflani’ye Ait En Büyük Haber Arşivi Sitemiz dedir.
Ramazan Çalışkan Bir Web Programcısı da Değildir. İnternet Teknolojileriyle Birazcık Haşır-Neşir Olmuş, Phpbb2-3, Smf Gibi Forum Siteleriyle Uğraşmış Bunlardan Edindiği Bilgilerle Hazır Site Araçlarını Kullanmayı Kavramış Sıradan Bir İnternet Kullanıcıdır. Bu Nedenle Sitede Görsel ve İşlevsel Eksikler Olabilir. Her şeye rağmen bu sitede gördüğünüz her şey onun emeğinin sonucudur!

İlk Günden Bugünümüze Kadar Bizlere Destek Olan İsmini Sayamadığımız Gönül Dostlarımıza,  Forum Kısmında, Fotoğraf Albümünde Paylaşımda Bulunan Arkadaşlarımıza, Sitemizi Ziyaret Eden, Tavsiye Eden, Paylaşan Tüm Ziyaretçilerimize Teşekkürü Bir Borç Biliriz…

Ramazan Çalışkan hakkında bir kaç detay; 1985 Yılında Eflani‘de Doğdu. Baba Tarafından Alpagut Köyü Zarhanlı Mahallesi, Anne Tarafından Çukurgelik Köyü’ndendir.

Kendisine İlkokul; Alpagut Köyünde, Ortaokul; Eflani YİBO’da, Lise; İnebolu Teknik Lisesinde ve Üniversite; Marmara Üniversitesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Elektrik Eğitimi Bölümünde Okutulmuştur.

Dip Not: Sitemizdeki Bir Çok Bilgi, Belge, Fotoğraf Vb. Kaynak Kişilerin/Kurumların İzni İle Yayınlanmış, Bir Kısmı da Kaynak Kişilerin/Kurumların Hoş Görülerine Sığınılarak Önceden Haber Verilmeksizin Yayınlanmıştır. Eğer Bir Bilgi, Belge, Fotoğraf Vb. Düzeltilmesini veya Sitemizden Kaldırılmasını İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçin! Teşekkürler…

www.eflanim.com Yönetimi

2 thoughts on “Hakkımızda

    1. İsmail Bey sitemizde üyelik sistemini kullanmıyoruz. Site yöneticileri olarak bizler yeni yazılar paylaşabiliyoruz. Eğer paylaşılmasını istediğiniz bir haber veya size ait bir köşe yazısı varsa bize bildirin değerlendiririz inşallah. İlginiz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir