Amca ve Yeğeni Traktör Kazasında Yaşamını Yitirdi

İlçemiz Bakırcılar Köyünde ikamet eden Mustafa Gülabi ve kısa süre önce memleketi ziyarete gelen yeğeni Ramazan Gülabi geçirdikleri kaza sonucu yaşamlarını yitirdiler.
Edinilen bilgiye göre Dede lakaplı Mustafa Gülabi (62), Eşi Bahriye Gülabi ve yeğeni Ramazan Gülabi (41) römork takılı traktör ile saman almak için Eflani (çukurgelik) istikametinde yola çıktılar. Traktör sürücüsü Mustafa Gülabi Bakırcılar Köyü ile Soğucak Cücey Mahallesi arasında dar olan yolda karşıdan gelen araca yol vermek isterken traktörün kontrolünü kaybetti. Traktör hafif uçurum şeklinde olan yolun alt tarafındaki ağaçlık alana devrildi.

Kazanın bildirilmesi üzerine, Eflani’nin merkeze en uzak köylerinden olan Bakırcılar’a; Afad, umke sağlık ekipleri, jandarma kısa sürede ulaşmış olsalar da, traktör altından amca ve yeğenin cansız bedenleri çıkartıldı. Römorktaki Bahriye Gülabi kazayı yara almadan atlattı. Cenazeler Eflani Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yarın Bakırcılar Köyünde toprağa verilmeleri bekleniyor.

Mustafa Gülabi ve Ramazan Gülabi’ye Allah(c.c.)tan Rahmet, Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz.

Eflani sevdalısı Ramazan Gülabi’nin facebook sayfasına çok sayıda taziye mesajı geldi. ( Tıklayınız )

İstanbul’da belediyede çalışan, 3 Çocuk babası Ramazan Gülabi kazadan 4 gün önce Eflani’ye gitmek üzere yola çıktığını şöyle paylaşmıştı;

Bakırcılar Köyü Traktör Kazası


Kazanın olduğu yer;
Bakırcılar Köyü Traktör Kazası

Bakırcılar Köyü Traktör Kazası

Bakırcılar Köyü Traktör Kazası

Mustafa Gülabi ve Ramazan Gülabi Bakırcılar Köyünde Toprağa Verildi. (Daha fazla fotoğraf için tıklayınız)

Bakırcılar Köyü Traktör Kazası

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir