Birlik Toplantısı ve Encümen Seçimi Yapıldı

Eflani Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Meclis toplantısı gerçekleştirildi

Koronavirus sürecinde kısıtlama getirilen toplantılar, ilgili Bakanlıklarımız ve Bilim Kurulu tavsiyeleri dogrultusunda gerekli önlemler alınması kaydıyla hafifletilmisti.Bu kapsamda Köylere Hizmet Götürme Birliği 2020 yılı olağan toplantısı Kaymakam Burak ÖZ başkanlığında gerceklestirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddeleri değerlendirildi .
Kaymakam ÖZ Gündem dışı konuşmasında , “Covid-19 sürecinde Vefa Sosyal Destek gruplarımızca vatandaşlarımıza özellikle 65 yas üstü ve Engelli vatandaşlarımıza maaş ve ödemelerinin ulaştırılması,diğer ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında gece gündüz demeden hizmet eden siz değerli muhtarlarımıza cok tesekkur ediyorum.Süreçte sergilenmesi gereken birlik beraberlik cok önemli idi.Bu anlamda vatandaşlarımıza yapılan hizmette ayrı bir anlam kazanmaktadır ” dedi.

Toplantıya İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet KOÇ ve Mesut AYDIN,İlçe Özel İdare Müdürü Hüseyin ACAR,Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü İlhan KORKUT,Birlik Memuru Hasan AKTAR ve Köy Muhtarları Katıldı.

Toplantıda Birliğin 2019 yılı Faaliyetleri ile 2019 yılı kesin hesabı görüşülerek karara bağlandı.Bostancı köyü Muhtarı Vasfi KARAGÖZOĞLU ve Paşabey Köyü Muhtarı Zühtü ÖZTÜRK yapılan Birlik Encümen Üyeliği kapalı zarf usulü seçim sonucu tekrar seçildiler.Kaymakam ÖZ seçime katılan muhtarlarımıza teşekkür edip yeniden  seçilen muhtarlarımıza başarı temennisinde bulundu.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir