Derneklerden Kaymakam Güneş’e Ziyaret

Karabük Eflanililer Derneği ve Karabük Şehit Aileleri Derneği heyetinden Kaymakamımız Sayın Büşra Güneş’e ziyaret

İlçemiz nüfusuna kayıtlı, Devletimizin bekası için terör örgütlerine karşı mücadele veren ve vatan savunmasında hayatını kaybeden Şehitlerimiz için mevlid-i şerif programı düzenlendi.

Mevlit programı öncesi Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Karabük Şube Başkanı Hilmi Öksüzoğlu ile Şehit Aileleri ve Karabük Eflanililer Derneği Başkanı Hüseyin Lütfi Ersoy Kaymakamımız Büşra Güneş’i makamında ziyaret ettiler.

Şehit Ailelerimiz ile yakından ilgilenen Kaymakamımız Büşra Güneş ailelerin durumu hakkında bilgi aldı.Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine de sabır dileklerinde bulunarak Şehit ve Gazi ailelerinin herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirterek: “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını ortaya koyan Şehitlerimize ve Gazilerimize sonsuz minnet borçluyuz.Aziz Vatanın toprakları Şehitlerimiz ve Gazilerimizin fedakarlıkları sayesinde bizlere Vatan olmuştur. Şehitlerimizin aileleri bizlere Şehitlerimizin emanetleridir.Onun için de Şehit aileleri bizim kıymetli değerlerimizdir. Devletimiz tüm imkanlarıyla yanınızdadır. Sizlere kapılarımız sonuna kadar her zaman açıktır. Bu vesile ile tüm Şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş Gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olan Gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Akabinde Kaymakamımız Büşra Güneş Karabük Eflanililer Derneğinin akşam saatlerinde Belediye düğün salonunda düzenlemiş olduğu “Geri durma, Beri dur” 2. istişare toplantısına katılarak Dernek Başkanı Hüseyin Lütfi Ersoy ve yönetimini tebrik ederek yapılan toplantının İlçemize hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak Karabük Eflanililer Derneği’nin çalışmalarında başarılar diledi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir