Eflani Belediyesi İftar Programı Düzenledi

Eflani Belediyesi İftar Programı

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Eflani Belediyesi’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
Eflani Belediyesinin düzenlemiş olduğu iftar programına Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir, AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar programında kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ertuğrul; “Katılanlara teşekkür ediyorum, ilçemizde huzur, bolluk, bereket hakim, elbette biz bunlara şükür ediyoruz, ancak bir taraftan da matemimiz var, İslam coğrafyasında yaşanan zulüm kan ve gözyaşının durmayışı her yıl yenilerinin eklenmesi, gerçekten içinde bulunduğumuz huzur ortamında bir taraftan da yas tutmamıza sebep oluyor. Cenabı Allah’tan kan ve gözyaşının durmasını, zulmün bitmesini arz ediyorum. Ramazan’ın hürmetine, yapılan duaların hürmetine ve bayramın hürmetine bu kan ve gözyaşı son bulur diye düşünüyorum.” dedi.

Belediye Başkanının ardından AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ise; “Ben öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Rabbim bu güzel günlere bizleri tekrar kavuşturur inşallah. Öncelikle Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değinmek istiyorum. Gördüğünüz gibi yolların yapımı, Devlet Hastanesi yapımı, Meslek Yüksek Okulu yapımı, Belediye Başkanımızın belediyecilik anlamında ki çalışmaları her şey ortada. Bizler AK Parti Hükumeti olarak İl ve İlçelerimize her daim destek olduk. Yapılan tüm hizmetlerin altında da Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası bulunmaktadır. Eflani kardeşlerimiz de yapılan bu hizmetlerin hakkını vereceğini düşünüyorum. İnşallah Eflanimizden Cumhurbaşkanı adayımızı da güzel oy çıkacak. Ben sizlere inanıyor ve güveniyorum” diye konuştu.

Kaynak: brtv.com.tr

Eflani Belediyesi İftar Programı Timurçin Saylar

Eflani Belediyesi İftar Programı

Eflani Belediyesi İftar Programı

Eflani Belediyesi İftar Programı

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir