Eflani’de İki Şenlik Birden Yapılacak

Ağustos ayının son günlerinde Eflani’de iki etkinlik birden yapılacak. Eflani, 26-29 Ağustos tarihleri arasında Kadıköy göletinde yapılacak olan “2. Karabük Bisiklet Festivali”ne ve 27 Ağustos tarihinde de Ovaçalış Köyü Arnavut Mahallesinde yapılacak olan “Ova Yaz Şenliği”ne ev sahipliği yapacak.

Ova derneklerinin bir araya gelmesiyle yapılacak olan “Ova Yaz Şenliği“nde davul zurna ekibi ve bir çok sanatçı katılımcıları eğlendirecek.

Bisiklet Festivali ile alakalı Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul yaptığı açıklamada; 2. Karabük Bisiklet Festivali 26-29 Ağustos tarihlerinde Eflani’de yapılacak. Esencik göletinde kurulacak kamp alanında konaklayacak bisikletçiler, 27 Ağustos Cumartesi günü Demirli ( Kürevi hadid) 60 km, 28 Ağustos Pazar günü Uluyayla 65 km de pedal çevirecek.” dedi

Konu ile ilgili Karabük Bisiklet Derneği‘nin açıklaması şu ise şekilde ; “2. Karabük Bisiklet Festivali 26-29 Ağustos tarihleri arasında, Eflani’de, Eflani Belediyesi’nin ana sponsorluğunda yapılacaktır. Festivalimize destekleri için Eflani Belediye Başkanı Sayın İbrahim Ertuğrul’a çok teşekkür ederiz. Festivalimize katkı sağlayan Ünal Mühendislik, Başak Hazır Giyim, Özmetal Demir Çelik, Bravia Kozmetik, Gültekin Bisiklet, Safran İşitme Cihazları, Meftun Tetik İnşaat şirketlerine, güvenli ve sağlıklı bir festival geçirmemiz için bizlerin yanında yer alacak NAK Arama Kurtarma ekibine şükranlarımızı sunarız.”

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.