Kaymakam Güneş, Çavuşlu Köyünü Ziyaret Etti

KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜŞRA GÜNEŞ HANE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Kaymakamımız Sayın Büşra Güneş, İlçemize bağlı Çavuşlu Köyü Terke Mahallesinde bulunan ailelerimizi ikametlerinde ziyaret ettiler. Kaymakamımıza ziyaret sırasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Hüseyin YILMAZ eşlik etti.

Ailelerimize gerekli desteklerin sağlanması noktasında görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretlerde Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, aile bireyleriyle yakından ilgilenerek sohbet etti ve durumları hakkında bilgiler aldı.

Sosyal devlet olmanın önemine değinen Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ “Halka hizmeti esas biliyoruz. Sizlerin ihtiyaç ve taleplerinizin imkânlar doğrultusunda karşılanması, sorunlarınızın çözülmesi bizim için büyük önem arz ediyor. Bizlerin görevi vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek hasbihal etmek, onları dinlemek, ihtiyacı olan vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve devletimizin şefkatli elinin her zaman yanlarında olduğunu onlara hissettirmektir” dedi. Ailelerimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum” diyerek hanelerden ayrıldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir