Mehmet Ali Şahin Eflani’yi Ziyaret Etti.

m-ali-sahin-mart-2016


Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin bugün Eflani’yi ziyaret etti. Şahin Belediye düğün salonunda düzenlenen geniş katılımlı toplantıda Eflanililer ile buluştu. Şahin vatandaşların da sorunlarını ve taleplerini dinledi.

MEHMET ALİ ŞAHİN; ” SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Sorunları dinlemek için Eflani’ye gelen Ak parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük milletvekili Mehmet Ali Şahin” Öncelikle Ak partiye verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetlerde sizlerin desteği ve duaları vardır” dedi.
Şahin; “Bugün Ankara’dan yola çıktık ve 2 saat 15 dakikada Eflani’ye geldim. Yani yollarımız standart hale geldi ve Ankara ile Eflani birbirine yakın oldu. Ankara’dan çıkarken bir cami duvarında şöyle bir yazı okudum” Bu Gün Allah İçin ne Yaptın”. Evet düşündüm, ben hemşerilerimiz için ne yaptım. Az önce belediye başkanı söyledi bizler ne söz vermiş isek hepsini birlikte yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Eflani’de TOKİ kurulması ile birlikte ilçemizin havası da değişecek ve gurbetten burada yaşamak için hemşerilerimiz gelecektir. Bizler TOKİ olarak emeklilerimize de seçimlerden önce söz vermiştik. İlk kuralarını Karabük’te çektik ve onları 20 yıl vadeli kira öder gibi ev sahibi yapacağız. Ayrıca Emeklilerimize bir söz daha vermiştik ve her ay maaşlarına 100 lira vereceğiz demiştik, verdik mi elbette verdik. Emekli olan ve bir çorba parası kazanmaya çalışanlardan Sosyal Güvenlik destek primi kesiliyordu bunu da kaldırdık.Liseden mezun olmuş bir işe girememiş, Üniversiteyi bitirmiş bir işe girememiş erkek kardeşlerimizin sağlık sorunları vardı. Bunlar bir iş bulamamış ise sağlık hizmetleri alamıyordu, bunların sorunları ve gelir testi yaptırmamış gençlerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Gençlerin iki yıl sağlık hizmetlerini devlet olarak karşılıyoruz. Asgari ücreti yükselteceğiz demiştik yükselttik ve muhtarlarımızın maaşlarını da yükselterek bu sözümüzü yerine getirdik. Şunu söylemeye çalışıyorum. Bizler ne söylemiş isek yapıyoruz. Bakın 1 Kasım seçimlerinde 44 tane vaatte bulunmuşuz ve şu ana kadar 33 tanesini yaptık hem de 4 ay gibi kısa zaman içinde tamamladım diğerlerini de en kısa zamanda yapacağız.
Eflani’de emniyet amirliği bina sıkıntısı vardı bunu söyledik yakında temelini atarak hizmete alırız. “ dedi.

Haberin Tamamını okumak ve videoyu izlemek için tıklayınız

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir