Başkan Ertuğrul, Tanıtım Günlerini Değerlendirdi

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, 8-11 Eylül tarihleri arasında İstanbul Maltepe Etkinlik Alanında gerçekleşen Karabük Tanıtım Günleri etkinliğini “Tanıtım Günleri Ardından” başlıklı bir paylaşımla değerlendirdi.

Ertuğrul paylaşımında; “8-11 Eylül tarihlerinde İstanbul Maltepe etkinlik alanında gerçekleşen “Karabük Tanıtım Günleri”nde Eflani kaymakamlığı ve Eflani Belediyesi olarak yerimizi aldık. Hem bölge tanıtımına katkıda bulunduk hem de ilçemizi tanıtmak için bir fırsatı değerlendirdik. Güzel ve verimli geçen bu etkinlik aynı zamanda gelecekte yapılacak etkinlikler için tecrübe ve deneyim kazanmamıza vesile oldu.

Birçok hemşehrimizle hasret giderdik, yeni dostlar kazandık, dostlukları sağlamlaştırdık, dolu dolu dört günü İstanbul’da geçirdik.

Tanıtım organizasyonları meşakatli, yorucu, masraflı ve rekabeti bol olan etkinlikler… Bu zorlu etkinliği hatası ile sevabı ile eksikliği fazlalığı ile neticede başarı ile gerçekleştirdik.

Başta Karabük valimiz Sayın Fuat GÜREL, Kar-Der-Fed Başkanı Sayın Cevdet AKAY, hemşehrimiz Sayın Necmi KANDEMİR, standımızı ziyaret ederek kalacak yer, ulaşım vb. taleplerimizi karşılama teklifinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye yetkilileri, standımıza dört gün boyunca kahve ikramında bulunan Kuru Kahveci Mehmet Efendi firma yetkilileri ve çalışanları, yine standımızda misafirlerimize ikram ettiğimiz ikramlıkları karşılayan hemşehrilerimiz olmak üzere emeği geçen, katılan, ziyaret eden, katkı veren burada isimlerini tek tek sayamayacağım tüm hemşehrilerime, akraba, arkadaş, dost ve misafirlerimize şükranlarımı sunuyor, sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir