Başkan Ertuğrul’dan Sert Açıklamalar

baskan-aciklama


BAŞKAN ERTUĞRUL; BİRİLERİ DEDİKODU, FİTNE, FESAT ÜRETİYOR, BİZ HİZMET ÜRETİYORUZ…

Belediye başkanımı İbrahim ERTUĞRUL, yerel basına yaptığı açıklamada hakkında dedikodu ve iftira kampanyası açan bazı şahıslara çağrıda bulundu, ERTUĞRUL “bir kere olsun şerefli, haysiyetli ve onurlu olun” dedi.
Belediye Başkanı ERTUĞRUL’UN AÇIKLAMASI ;

“ Değerli hemşehrilerim, Belediye Başkanlığı seçimi geçeli bir yıl oldu. Bu bir yılı da seçimden önce ki, on yıl gibi dolu dolu hizmet ederek geride bıraktık. İmkanlarımız ve zaman kısıtlılığına rağmen Eflani ölçeğinde çok önemli işler yaptığımızı gururla ifade edebiliyoruz.

Birileri dedikodu, fitne, fesat üretiyor, biz hizmet üretiyoruz. 30 Mart 2014 seçim döneminde de bir takım dedikodular fitne ocaklarında, fesat odaklarında üretildi fısıltı gazetesi yolu ile servis edildi. Sizler bunlara itibar etmediniz sağ duyu ile hareket ederek görevi ehline verdiniz. Biz de, “sözümüz anlayana, tutumumuz havlayana” dedik. “Köpek çokmakla deniz bulanmaz” dedik. “İt ürür, kervan yürür” dedik işimize gücümüze baktık. Dostlarımız, “aldırma meyve veren ağaç taşlanır” dedi söz tuttuk.

Ancak, hala birilerinin fitne kazanını kaynattığını, dedikodu imalatına devam ettiğini üzülerek görüyor, aklımızın ucundan geçmeyen, şeytanın bile akıl edemeyeceği iftiraların atıldığını duyuyorum. Yine ALLAH’a havale edip, Yaradana sığınıyorum.

Fakat, bu kişileri bir kere olsun şerefli, haysiyetli ve onurlu davranmaya davet ediyorum. Bırakın belgeyi bildiğiniz ne varsa onu delikanlıca çıkın söyleyin. Bizim gocunacak bir tarafımız yok, üzerimize alındığımız da yok lakin, “ sükut ikrardan gelir” diye bir söz var. Artık susmayacağım bu müfterilerin peşini bırakmayacağım.”

Kaynak: Eflani Belediyesi

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir