Çukurören Köyünde Bir Ev Yangında Kül Oldu

Bugün sabaha karşı İlçemiz Çukurören Köyünde çıkan yangında bir ev kullanılamaz hale geldi.

Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul Yaptığı Açıklamada, “Bu gece bir yangın hadisesi daha yaşadık. Çukurören köyümüzde yalnız yaşayan 83 yaşında ki Şevket EFE’ye ait evde saat 04 sularında yangın çıktı.

Av tüfeğine ait fişeklerin patlama sesi ile uyanan Şevket amca, yangını fark ederek son anda kendini dışarı attı.

Yangına Eflani belediyemize ait 3 itfaiye aracı ve 5 personel ile müdahale edildi. Yangın kontrol altına alınarak söndürüldü, soğutma çalışmaları devam ediyor.

Şevket amca ve Çukurören köyümüze geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.” dedi

EFLANİ KAYMAKAMI SAYIN BÜŞRA GÜNEŞ EVİ YANAN AİLEYE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

15.11.2022 Salı günü İlçemiz Çukurören Köyünde ikamet eden Şevket EFE’ye ait iki katlı ahşap evde yangın meydana geldi.

Kaymakamımız Sayın Büşra GÜNEŞ, Jandarma Komutanı Teğmen Ahmet Muhammet KURT ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin YILMAZ ile birlikte Çukurören Köyüne giderek evi yanan vatandaş Şevket EFE’yi ziyaret etti.

Olay yerinde incelemelerde bulunan Kaymakamımız Sn Büşra GÜNEŞ “Gördüğümüz kadarıyla çok büyük maddi hasarın meydana geldiği yangındaki tek tesellimiz, can kaybının olmamasıdır. Ümit ediyorum bundan sonra hiçbir vatandaşımız bu tür afetlerle karşı karşıya kalmaz. Sizlerin acılarını paylaşıyoruz. Devlet olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. Mağdur vatandaşımızın acil ihtiyaçlarını belirleyip kendilerine en kısa zamanda ulaştıracağız” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir