Dünya Kadınlar Günü Programı Düzenlendi 2020

8 Mart Dünya kadınlar günü münasebetiyle Eflani Belediyesince program düzenlendi.

Geçtiğimiz yıllarda da ikramlarında bulunduğu benzer programlar (Bakınız) icra eden Eflani Belediyesi bu yılda Eflanili Kadınları unutmadı.
Başkan Ertuğrul Eflanili kadınların dünya kadınlar gününü kutlarken, belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Eflanili kadınların belediyeden isteklerini dinledi.

Salona girişte kolonya ve çikolatayla karşılanan Eflanili kadınlara, program sonrası saksıda çiçek (sümbül) hediye edildi.

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’ün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Toplumun yapısını güçlendiren, şekillendiren, aile birliğinin en önemli unsuru ve toplumun temel taşı olan Türk kadını ve Türk annesi daima özverinin, sevginin kaynağı olmuştur.
Millet ve Devlet yapımızın odağında yer alan tüm zor şartlarda fedakârlıklarını esirgemeyen kadınlarımızın hayatın her alanında çalışmalarıyla elde ettiği başarılar her geçen gün artmaktadır.
Kadınların, toplumsal, ekonomik, siyasal konumlarını geliştirmek, ayrımcılığı ve ön yargıları yok etmek üzere kamu kurum ve kuruluşlarından yerel yönetimlere, sivil toplum kuruluşlarından medyaya kadar toplumun tüm kesimlerinin mücadelenin ön saflarında aktif olarak yer alması gerekmektedir.
Ülkemizde kadınlarımızın çeşitli olumsuzluklarla baş başa kalması bizleri derinden üzmekte olup ilçemizde bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizi özellikle belirtmek isterim.
Bilvesile tüm Şehit ve Gazi Anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin, ailede huzur ve mutluluğun teminatı olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

http://www.eflani.gov.tr/kaymakamimiz-sayin-burak-ozun-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir