Eflani KHGB ve SYDV Toplantıları Yapıldı

Eflani Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Meclis toplantısı ve S.Y.D.V Mütevelli heyeti köy Muhtarları Temsilcisi secimi yapıldı. Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Olağan Meclis toplantısı Covid-19 tedbirleri kapsamında İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet TAN Başkanlığında Eflani Borsa İstanbul Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlanan toplantı, toplantı yeter sayısının olduğu tespiti ile gündem maddeleri, 2021 yılı Faaliyet raporları,2022-2023-2024 yılları tahmini bütçeleri görüşüldü. Akabinde S.Y.D.V Mütevelli Heyeti Köy Muhtarı temsilcisi seçimi yapılarak Bostancı Köyü Muhtarı Vasfi KARAGÖZOĞLU oy birliği ile seçildi.

Yapılan toplantı sonrası İçişleri Bakanlığı tarafından 19 Ekim Muhtarlar Gününü münasebetiyle Köy ve Mahalle Muhtarları adına Ankara- Çubuk ilçesinde oluşturulan hatıra ormanında dikilen fidanların İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU imzalı sertifikaları Kaymakamımız Sayın Ahmet TAN tarafından Muhtarlarımıza takdim edildi.

Pandemi kuralları çerçevesinde yapılan toplantıya; İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet KOÇ, Mesut AYDIN, K.H.G.B Müdürü İlhan KORKUT, Birlik Memuru Hasan AKTAR,S.Y.D.V Müdürü Hüseyin YILMAZ ile köy muhtarı katıldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir