Eflani Lisesi Öğrencisi Üniversite Sınavında Dereceye Girdi

Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencisi Fatma Karakaş, Üniversite Sınavında Türkiye 3419. Oldu.

Karabük Valisi Fuat Gürel, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilen YKS ve LGS sınavlarında ilimizde ve ülke genelinde dereceye giren öğrenciler ile Karabük Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Toplantıya Türkiye 3419.su olan Eflani Lisesi öğrencisi Fatma Karakaş, Babası Hasan Karakaş, Okul Müdür Yardımcısı Abdullah Gökyurt ve Okul Müdürü Hüseyin Işıklar’da katıldı.

Okul Müdürü Işıklar, Fatma Kardeşimizin Başarısını Şu İfadelerle Paylaştı;

Üniversite giriş sınavında Türkiye 3419.su olan okulumuz öğrencisi Fatma KARAKAŞ velisi Hasan KARAKAS ve ilimizden ilk 5000’e giren öğrenciler Karabük Öğretmenevinde, Valimiz Sayın Fuat GÜREL İl Milli Eğitim Müdürü M. Fatih VARGELOĞLU ve ilimizin saygı değer okul idarecileri kahvaltıda bir araya geldi. İlçemizi kahvaltıda temsil etme onuruna sahip olduğumuz için çok mutlu olduk. Bu başarıda emeği geçen öncelikle velilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızı özellikle öğretmenlerimizi tebrik ediyor tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Kaynak

Konuyla ilgili Karabük Valiliği’nin haberi için tıklayınız

Eflani Bilgi Haber Portalı Olarak, Başta Fatma kardeşimizi ve Ailesini, sonrasında Eflani İMKB ÇPAL ailesini tebrik ediyoruz. Böyle Nice Başarılara…

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir