Eflani Müftülüğünden Okul Ziyaretleri

muftuluk-ziyaretleri


Eflani İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB) ekibi koordinatörü Nurcan Başol, İlçe Müftü Vekili Vaiz Bilal Polat ile beraberindeki heyetle, ADRB hizmetlerini tanıtmak için Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesini ve İlçemizdeki yüksekokulu ziyaret etti.
Lise Müdürü Hüseyin Işıklar’a, ADRB’nin faaliyetlerini anlattılar. Sıcak bir ortam da geçen görüşme sonrası iki kurum arasındaki iş birliğinin daha da geliştirilerek, özellikle İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesinin İmam-Hatip bölümü öğrencilerinin uygulama alanlarının ortak yürütülmesi konusunda işbirliği yapılarak, öğrencilerin öz güvenlerinin artırılması yönünde çalışmaların hızlandırılması kararı alındı. Görüşmeye İMKB Çok Programlı Anadolu İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Kübra Öztürk ile Rehber Öğretmen Bahar Akça da katıldı.

İlçe Müftülüğü ADRB ekibi daha sonra ilçemizdeki Yüksekokulu da ziyaret ederek, büronun tanıtımını yaptı. Yüksekokul Sekreteri Nural Adatepe ile görüşen ekip, okulda bir seminer vererek öğrencilerle, Aile Rehberlik adına rehberlik yapma hususunda görüş alışverişi yapacak.
Eflani Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB), hafta içi mesai saatlerinde vatandaşın hizmetine devam ediyor.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir