Eflani Bilgi Haber Portalı 8 Yaşında!

eflanim-com-8-yasinda

Aslında bu konu hakkında yazacak çok şey var ancak yazdıklarımızın ne kadar okunduğu, nereye kadar ulaştığı hakkında tam bir geri dönüş alamadığımız için ilk aklıma gelen kelimeleri buraya yazıyorum.

Bir yılı geride bıraktık ve bu sitenin tek yöneticisi olarak bu bir yılın büyük bölümünde Eflani’den 1000 küsur kilometre uzaktaydım. Bu satırları yazarken bile Eflani ile aramda maddi olarak bu 1000 km’den fazla olan uzaklık devam ediyor. Buna rağmen gönül olarak her zaman Eflani’deyim. Bunun en büyük kanıtı da bu site ve sosyal medya hesaplarımız olsa gerek.

Eflani hakkında paylaşımlarımız sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda bu bir yılda da devam etti. Yukarıda bahsettiğim maddi uzaklıktan ve hayat meşgalesinden kaynaklanan bazı zamanlarda paylaşımlar azaldı, bazen arttı. Her şeye rağmen bıkmadık, usanmadık, pes etmedik. Ne kadar başarılı olduk bilemiyorum. Ancak “Hubbü’l-vatani mine’l-îmân” diyen Peygamber Efendimiz (s.a.v.) hadisini ilke edindik. Ülkemizi, Eflanimizi vatan sevgisi imandandır diyerek sevdik. Bu sevgiyi Rabbimiz gönlümüze koydu dedik, Eflani ve Eflanililer için paylaşımlarda bulunduk. İnşallah bir yerlerde biriler “Allah razı olsun” demiştir de emeklerimiz boşa gitmemiştir/gitmiyordur.

DAHA FAZLA EFLANİ İÇİN BİZİ TAKİBE DEVAM EDİN!

Facebook Sayfamız

Twitter Hesabımız

Youtube Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir