Eflani’de ‘Vatandaşla Buluşma’ Toplantısı Yapıldı

eflani-vatandasla-bulusma


İçişleri Bakanlığınca tüm il ve ilçelere “Vatandaşla Buluşma” başlıklı muhtarlar, güvenlik, ekonomi ve halk toplantıları yapılması ile ilgili genelge gönderildi. Genelge ile toplumun tüm kesimine daha geniş bir şekilde ulaşabilmek, doğrudan temas kurmak ve istek, öneri ve şikâyetlerin alınabilmesi ve gerekli değerlendirmelerin yapılabilmesi hedeflendi.

Eflani Kaymakamlığınca, 06 Ocak 2017 Cuma günü İMKB Çok Programlı Lisesinin salonunda Kaymakam Seyfullah ORDUERİ başkanlığında muhtarlar ve güvenlik toplantısı yapıldı. Toplantıya Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları ve okul servis şoförleri katıldı.

Kaymakam Seyfullah Ordueri, toplantıda görüşülen konulardan hemen yapılabilecek olanların uygulanması ve çözüme kavuşturulmasını, çözümü zaman alacak taleplerin ise öncelik ve aciliyet durumuna göre planlamasının yapılarak zaman içinde çözüme kavuşturulacağını ve takip edileceğini belirtti.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

Eflani

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir