DEM-İN-DER Bandırma Günü Gerçekleşti

eflani-demirli-dernegi

Yaklaşık 1 yıl önce kurulan Demirli İncüvez Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği faaliyetlerine çok hızlı başladı. Kurulduğu günden beri köylüler arasında birlik ve beraberlik için önemli çalışmalar yapan, düğünlerde cenazalerde ön plan çıkan dernek, geleneksel hale getirmek istedikleri 1. Bandırma gününü de coşku ile gerçekleştirdiler.

Karabüklü sanatçı Ezgi Mutlu’nun katıldığı fotoğraflarını Şakir Bıyıklı’nın çektiği köçeklerin de bulunduğu bandırma gününde İncüvez Mahallesi sakinleri sadece bandırmanın değil, birlik ve beraberliğin de tadına vardılar.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

One thought on “DEM-İN-DER Bandırma Günü Gerçekleşti

  1. Demirli köyü incüğez mah derneği DEM İN DER olarak bu yıl birincisi düzenlenen bandırma günü kutlaması köylülerimi zi tanıtmak ve tanıtmak gençlerimizin daha çok bilgilendirmek amacı ile yapılan etkinligin daimi için elimizden gelen maddi ve manevi her türlü desteği vereceğimizi bildirir bu etkinlikte emeği geçen başta başkan olmak üzere tüm yönetim kuruluna ayrıca manevi desteğini esirgemeyen Ezgi MUTLU hanımefendiye teşekkür ederim saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir