Gökgöz ve Karlı Grup Yoluna Sıcak Asfalt Atıldı

Karabük İl Özel İdaresinin kendi asfaltını üretmeye başlamasından sonra il genelinde bir çok noktada yürütülen sıcak asfalt uygulamalarına Eflani köyleri de eklendi.

Eflani Belediyesinin iş merkezi ve düğün salonu temel atma töreni için Eflani’ye gelen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin, Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal Karlı Gökgöz grup yolunda yapılan çalışmaları yerinde izledi.

Gökgöz Köyü Muhtarı Ali Aydemir ise şu açıklamayı yaptı;

Gökgöz Köyü ve Karlı Köyü grup yolumuzda sıcak asfalt çalışması başlaması nedeniyle çalışmaları yerinde incelemek üzere köyümüze ziyarette bulunan TBMM Eski Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Ali Şahin’e, Milletvekillerimiz Sayın Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’e Ak Parti il başkanı İsmail Altınöz’e
Ak parti ilçe başkanı M. Ersin Cebeci’ye, Belediye başkanımız İbrahim Ertuğrul’a yol ulaşım müdürü Sayın Özgür Bülbül’e yol ulaşım müdürlüğü Eflani sorumlusu Rafet Çelik’e, İl genel meclisi üyeleri Ahmet Koç ve Mesut Aydın’a il ilçe idare amirlerine ve canla başla çalışan tüm özel idare çalışanlarımıza ve desteklerini esirgemeyen köylülerimize köyümüz adına şükranlarımızı sunarım.
GÖKGÖZ KÖYÜ MUHTARI
ALİ AYDEMİR

Kaynak

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir