Saçak Köyünde Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Genel Sekreter Uzun, Safranbolu Yazıköy ve Eflani Saçak köylerinde devam eden asfalt çalışmalarını inceleyerek, hedefler doğrultusunda asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Yazıköy ve Saçak köylerindeki incelemelerinin ardından kısa bir açıklama yapan Genel Sekreter Uzun, şöyle konuştu;
“ Asfalt çalışmalarımızda şuanda istediğimiz doğrultuda ilerliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda bir hedefimiz var ve bu hedefe ulaşmak için tüm asfalt ekibimiz ile geç saatlere kadar çalışıyoruz. Tarihi ve kültürel dokusu ile ilimizin en çok turist çeken köylerinden biri olan Yazıköy’de 1.9 km’lik asfalt çalışmamız devam ediyor. Burada 1 greyder, 12 kamyon, 3 silindir, 1 arazöz ile çalışıyoruz ve Cuma günü burada asfalt serme işlemimiz bitecek. Tarihi, doğası ve gölleri ile turistlerin dikkatini çeken güzel ilçemiz Eflani’de de, Saçak köyünde asfalt çalışmalarımız sürüyor. Burada da 14 kamyon, 3 silinir, 1 greyder ile 3.7 km’lik asfalt çalışmamız halen devam ediyor. İnşallah ekiplerimizin bu özverili çalışması ve hava şartlarının da elverişli gitmesi neticesinde belirlediğimiz hedefimize ulaşacağız.”
Genel Sekreterimiz Uzun açıklamasının sonunda tüm personellerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Genel Sekreter Uzun’a gerçekleştirdiği incelemelerinde; asfalt formeni Ali Coşkun ve saha amiri Batuhan Berker Şensoy eşlik etti.

Daha fazla fotoğraf için tıklayınız

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir