Kaymakam Güneş, Pınarözü ve Şenyurt Köylerini Ziyaret Etti

KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜŞRA GÜNEŞ KÖY VE HANE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Sayın Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, beraberinde S.Y.D.V. Müdürü Hüseyin YILMAZ, K.H.G.B Müdürü İlhan KORKUT, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Muhammet KURT ile birlikte köy ve hane ziyaretlerinde bulundu.

Köylerimizde ki vatandaşlarımızla sık sık bir araya gelmeye özen gösteren Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, Pınarözü ve Şenyurt köylerini ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında köylerin genel durumu hakkında muhtarlardan bilgi alan Kaymakamımız, ihtiyaç sahibi vatandaşları da hanelerinde ziyaret ederek onların hal ve hatırlarını sordu.

Vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, dile getirilen hususların çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek “Bizler vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmak, talepleri karşılamak, eksiklikleri gidermek için görevimizin başındayız. Gayemiz tüm köy genelinde her bir vatandaşımızın imkânlar ölçüsünde en iyi yaşam standartlarına sahip olmasıdır. Bu doğrultuda insanımıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Misafirperverlikleri ve sıcak ilgileri için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretler, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir