Kaymakam Öz, Eflani Köylerinin Çoğunu Ziyaret Etti

28 Ekim 2019 tarihinde ilçemizdeki görevine başlayan Kaymakam Öz, kısa sürede Eflani Köylerinin yarıdan fazlasını ziyaret etti.

Eflani ilçemiz Karabük İlinin diğer ilçelerine bakarak köy sayısı ve yüz ölçümü olarak hatırı sayılır bir büyüklüktedir. Hele ki bu köylerin mahallelerini de sayarsak listenin en üstünde yer alması muhtemeldir.

Sizlerinde takdir edeceği gibi bir mülki idare amirinin idaresi altındaki coğrafyayı tanıması ve orada yaşayan insanlarının sorunlara vakıf olması gerekir. Eflani Kaymakamlığına kısa süre önce başlayan Sayın Burak Öz’de bu coğrafyayı ve sorunlarını yakından gözlemliyor. Bizim takip edebildiğimiz kadarıyla sadece Aday Köyündeki su arama faaliyetlerini 3 kez yerinde inceledi. Eflani’nin 54 köyünün yaklaşık 30 tanesini kısa sürede ziyaret etti.

Kaymakamımız son olarak; Abakolu, Başiğdir, Gökgöz, Göller ve Halkevli köylerini ziyaret etti. Kaymakam Öz, vatandaşlarla sohbet ederek köy muhtarlarından bilgi aldı.

Ziyaretlere, İlçe Jandarma Komutanı Adnan Okudan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin Yılmaz, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Ekin Şenol ve daire amirleri katıldı.

Sizler için Kaymakam Bey’in bugüne kadar olan köy ziyaretlerini listeliyoruz;

Liste ilk ziyaretten sona (en yakın zamanlıya) doğru sıralanmıştır. Kaymakamımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir