Kaymakam Öz, Kariyer Günleri Etkinliğine Katıldı

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ,Eflani İMKB ÇPA Lisesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen lise öğrencilerine yönelik ‘Kariyer Günleri’ etkinliğine katılarak öğrencilerin sorularını cevapladı.

Kaymakamımız Sayın ÖZ, Kaymakamlık mesleğinin özellikleri, devletin birimleri, işleyişi, kaymakam olmak için yapılması gerekenler, kaymakamlık mesleği için izlenmesi gereken yol, kaymakamlık mesleğinin gereklilikleri, sorumlulukları ve kaymakamın yetki ve görevleri hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplayan Sayın ÖZ,üniversite öğrenim dönemi için de öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ beraberinde,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER,İMKB ÇPA Lisesi Müdürü Sayın Hüseyin IŞIKLAR ve İMKB ÇPA Lİsesi son sınıf öğrencileri ile birlikte Eflani Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

Eflani Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Hüseyin Avni KIRMACI eşliğinde sınıfları ve okulun sosyal alanlarını gezen Kaymakam Sayın ÖZ, gelecek sene üniversite öğrencisi olmaya aday öğrencilere, sınavlara hazırlanma hususunda ve üniversite öğrenim dönemine dair tavsiyelerde bulundu.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir