Kaymakam Tan, Öğrencilere Şahsi Numarasını Verdi

Kısa süre önce Eflani Kaymakamı olarak göreve başlayan Sayın Ahmet Tan, bugün bir mesaj yayınlayarak üniversite öğrenimi dolayısıyla Eflani Meslek Yüksek Okulu’na gelen öğrencilere hoş geldiniz dedi. Kaymakam Tan sürekli açık olan ve mesai saatleri içinde şahsen kullandığı telefonunun numarasını paylaştı. İşte o mesaj;

Kıymetli öğrencilerimiz, İlçemize hoş geldiniz.

Üniversite öğrenimi dolayısıyla Eflani Meslek Yüksek Okulu’nu tercih ederek gelen öğrenciler her şeyden önce bizlere ailelerinin emaneti durumundadırlar. Bu bağlamda, Kaymakamlık olarak öğrenci kardeşlerimizin şirin ilçemizde huzur içerisinde eğitim görmeleri için daha önce olduğu gibi bundan sonrada üzerimize düşen her konuda gerekli desteği vereceğimizi ve imkânlarımız çerçevesinde eğitimlerine yardımcı olacak proje ve etkinliklerinde yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyorum. Yaşanacak tüm olumsuz durumlarda şahsıma 0537 489 00 78 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Öğrenci kardeşlerimize halkımızın da tüm misafirperverliği ve güler yüzüyle gereken ilgi ve alakayı göstereceğine inanıyor İlçemizde bulundukları zaman zarfında sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde yaşamalarını ve eğitim hayatları boyunca başarılı olmalarını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yarınların teminatı olan ve ülkemizi güçlü bir şekilde geleceğe taşıyacağına inandığımız tüm öğrenci kardeşlerimize İlçemize hoş geldiniz diyor sevgi ve hürmetle selamlıyorum.

Ahmet TAN
Eflani Kaymakamı

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir