Kaymakam Tan, Öğrencileri Köylerinde Ziyaret Etti

İlçe Kaymakamımız Ahmet TAN, elverişsiz hava şartları nedeniyle okullarına gidemeyen öğrencilerimizi köylerinde ziyaret etti. Kaymakamımız Ahmet TAN beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELEBİ ile birlikte elverişsiz hava şartları ve köy yollarındaki buzlanmalar nedeniyle taşımalı eğitim gören öğrencilerimizin bugün için okullarının tatil edilmesinden dolayı Esencik Köyünde okula gidemediklerinden köylerinde ziyaret etti.

Esencik köy konağında Öğrencilerimizle bir araya gelen Kaymakamımız Ahmet TAN öğrencilerimizle birlikte kitap okuyup, okumanın önemi üzerine bir süre sohbet etti. Öğrencilerimizin her birine kitap hediye eden Kaymakam TAN sonrasında öğrencilerimizin ileriye dönük hedeflerini dinleyerek onlara eğitim öğretim hayatında başarılar diledi. Akabinde köy konağında vatandaşlarımızla da bir araya gelen Kaymakamımız Ahmet TAN Esencik köyünün genel durumu hakkında Muhtar Hasan ŞAHİN’den bilgi alarak, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek, dile getirilen hususların çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtip “Bizler vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmak, talepleri karşılamak, eksiklikleri gidermek için görevimizin başındayız. Gayemiz Eflani genelinde her bir vatandaşımızın imkânlar ölçüsünde en iyi yaşam standartlarına sahip olmasıdır. Bu doğrultuda insanımıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşların derdiyle dertlendiklerini, haliyle hemhal olduklarını ifade eden Kaymakam Ahmet TAN, “Yüreği muhabbet dolu kadirşinas hemşehrilerime misafirperverlikleri ve sıcak ilgileri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Esencik köyü Kadıköy Göletinin de turizme kazandırılması konusunda ileride yapılacak olan çalışmalar ve projeler hakkında vatandaşımıza bilgilendirme yaparak, çeşitli değerlendirmelerin ardından Esencik köyümüzden ayrıldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir