Lise Müdürü Derece Yapan Öğrenciye Bavul Hediye Etti

Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Nurullah Girişen, üniversite sınavında ilk 2500’e giren öğrencisi Nagihan Onaran’a tüm okulun önünde iki adet bavul hediye etti.

Bu yıl yapılan üniversite sınavlarında Türkiye Geneli sıralamada ilk 2500 içerisine girerek büyük başarı elde eden Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencisi Nagihan Onaran yüksek öğrenime Ankara’da devam edecek. Hukuk Fakültesini kazanan Nagihan Onaran’a Okul Müdürü Nurullah Girişen tarafından 2 adet bavul hediye edildi.

İstiklal Marşı töreninde Nagihan Onaran’ı tebrik ederek öğrencilere hitap eden Müdür Girişen, bu yıl yapılan sınavlarda ilk 2500 içerisine 1 öğrenci yerleştirdiklerini, önümüzdeki yıl hedeflerinin en az 5 öğrenci olduğunu belirtti. Bundan sonra yapılacak sınavlarda ilk 3000 içerisinde yer alarak üniversiteye yerleşen öğrencilerin üniversiteye gidiş bavullarının kendisi tarafından temin edileceği sözünü verdi. Törende söz alan Nagihan Onaran duygularını paylaşarak üzerinde emeği olan tüm öğretmenlerine teşekkür etti.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir