Kaymakam Tan’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Yapılıyor

Geçen hafta Eflani Kaymakamlığı görevine başlayan Kaymakam Ahmet Tan’a hafta boyunca bir dizi ziyaret gerçekleşti. Kaymakam Tan, nazik ziyaretleri için tüm misafirlerine teşekkür etti.

Bu hafta Kaymakam Tan’ı ziyaret edenler ise şöyle; Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Karabük Yatırım Destek Ofisi koordinatörü Sakin Eren ile Karabük Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Özkan İrken, Kaymakam Ahmet Tan’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Safranbolu Orman İşletme Müdürü Sema Altunay, Eflani Belediyesi Başkan V. Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın, Belediye Encümen üyeleri Rıdvan Güngör ve Ersin Altınkaya Kaymakam Ahmet Tan’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Eflani Ziraat Odası ve Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Karadeniz ve yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte kaymakam Ahmet Tan’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelebi ve İlçe Okul Müdürleri Kaymakam Tan’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karabük’te faaliyet gösteren Fizyosafran yetkililerinden Fizyoterapist Ahmet Ayata ve Fizyoterapist Utku Mert Kanal Kaymakam Ahmet Tan’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İlçemiz Günlüce Köyünden Darıca bölgesinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan Has-er unlu mamulleri sahibi Hayırsever İş adamı Satı Ergün Kaymakam Ahmet Tan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

S.S. Eflani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeki Sevim ve Eflani Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Sedat Özgenç Kaymakam Ahmet Tan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.