Ortakçılar Göletine, Yüzen Restoran ve Zipline Yapılması Planlanıyor

Eflani Ortakçılar Göletinin yeni işletmecileri doğal güzelliği ile dikkat çeken gölete yeni bir soluk getirmeyi planlıyorlar.

Kastamonulu girişimciler İsmail Erşahin, İbrahim Acar ve Ali Kartal tarafından işletilmeye başlanan Eflani Ortakçılar Göleti yeni sezona bir dizi yenilik ile girmeye hazırlanıyor.

Turizm işletmeciliği konusunda başarılı çalışmalara imza atan, tecrübeli girişimci İsmail Erşahin, Karabük BRTV’ye yaptığı açıklamada Ortakçılar Göletini üç arkadaş birlikte işleteceklerini, göletin eşsiz güzelliği ile bölgenin ortasında yer aldığını, daha önce Cide’de yaptığı gibi yüzen restoran yapmayı planladıklarını ve zipline başta olmak üzere bir çok projelerinin olduğunu dile getirdi. Valilik ve Belediyenin destekleriyle güzel işlere imza atacaklarını vurguladı.

Bir diğer girişimci İbrahim Acar ise gölet yakınındaki tapulu arazilerine bungalov evler yapmayı planladıklarını, üniversite gençleri için çeşitli kamp faaliyetleri ve su sporları yapmayı düşündüklerini ayrıca kır düğünü planlarının olduğundan bahsetti.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Eflanili Anadolu Ajansı Muhabiri Hemşerimiz Orhan Kuzu’da Ortakçılar Göletinin Güzelliğini Tüm Türkiye’ye ulaştırdı. https://www.brtv.com.tr/ortakcilar-goleti-guzelligiyle-dogaseverleri-cekiyor/

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir