Saadet Partisi İlçe Başkanlığı İmza Kampanyası Başlattı

Saadet Partisi Eflani İlçe Başkanlığınca Eflani’ye Doğalgaz getirilmesi için imza kampanyası başlatıldı.

Geçtiğimiz ay Yenice’ye doğalgaz müjdesinin verilmesi, daha öncede Kastamonu’nun tüm ilçelerine doğalgaz çalışması başlatılması haberlerinin ardından bölgede doğalgaz çalışması olmayan tek ilçe konumuna gelen Eflani için kampanya başlatıldı. Eflani Hükümet Caddesi üzerinde açılan imza standına; siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşın yoğun ilgisi oldu.

Saadet Partisi Karabük İl Başkanı Muhsin Çebi ve yönetim kurulu üyeleri de kampanyaya destek vermek için Eflani’ye geldiler. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Çebi ve ekibi imza kampanyası için yapılan basın açıklamasına katıldı.

Saadet Partisi Eflani İlçe Başkanı Ramazan Erenoğlu yaptığı basın açıklamasında; “İlçemizi çepeçevre saran sınır ilçelerine getirilecek olmasına rağmen ilçemizin doğalgazdan mahrum bırakılması bizleri üzmüştür. Bu nedenle Saadet Partisi ilçe başkanlığı olarak doğalgazı gündemde tutmak için imza kampanyası başlattık. Kısa sürede yüzlerce imza toplandı. İl Başkanımız ve il teşkilatımız kampanyamıza destek vermek için Eflani’ye geldiler. İl yönetimimizde Eflanimizin haklı doğalgaz talebini il ve bölge gündemine taşımak için yoğun gayret sarf ediyorlar. ” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir