Saadet Partisi’nin Eflani Başkan Adayı Veli Gözlemeci Oldu

Saadet Partisi’nin Eflani Belediye Başkan Adayı Olarak Veli Gözlemeci’yi Duyurmasıyla Eflani’de Belediye Başkan Adayları Büyük Ölçüde Belirmiş Oldu.

11.02.2019 Pazartesi günü saat 11:00’da Şehit Barış Efe Parkında Karabük Saadet Partisi İl Başkanı Muhsin Çebi’nin başkanlığında Saadet Partisi Eflani Belediye Başkan Adayı, Veli Gözlemeci için tanıtım programı yapıldı.

Tanıtım Toplantısının ardından başkan adayı Veli Gözlemeci ve İlçe Başkanı Ramazan Erenoğlu esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Programın Videosu İçin Tıklayınız

Peki Veli Gözlemeci Kimdir?

1986 yılında Eflani Çukurören Köyünde doğdu. İlk ve orta eğitimini İstanbul’da, lise eğitimini ise 2004 yılında Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı.
2007 yılında Kırıkkale Üniversitesi Keskin MYO Yerel Yönetimler programını tamamladı.
2010 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü tamamladı.
2014 yılında aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında ‘Yeni Kamu Yönetimi Anlayışı Çerçevesinde Katılımcı Demokrasi ve Bir Yerel Yönetişim Aracı Olarak Ankara Kent Konseyi Örneği’ adlı yüksek lisans çalışması ile eğitimini tamamladı.
Orta seviye (B1) İngilizce ve başlangıç üstü seviye (A2) Arapça bilen Gözlemeci evli ve iki çocuk babasıdır.
Kültür ve Medeniyet Analizleri, Türk Toplumsal Yapısı,Türk Dış Politikası, Türk Siyasal Hayatı, Yeni Yönetsel Değerler ve Türkiye Uygulamaları, Yerel Yönetimler ve İdari Teşkilat Reformları, Yerel ve Bölgesel Kalkınma, Sivil Toplum Çalışmaları ve Katılımcılık gibi konulara ilgi duymaktadır.
Spor dallarından ise futbol, halter, güreş ve binicilik dalları ilgi alanına girmektedir.
İstanbul, Kahramanmaraş, Ankara ve Kars’ta bulunduğu dönemlerde gençlik, eğitim, engelliler, sosyal yardımlaşma vb. alanlarda faaliyet gösteren vakıf ve dernek çalışmalarında bulundu. Ayrıca bilimsel araştırma ve çalışma yöntemleri, etkili sunum teknikleri, diksiyon, ve kendini ifade edebilme ile ilgili seminerlere katıldı.
Pendik Belediyesi’nde 2006 yılında yaz stajında bulundu. 2010 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kamu Yönetimi Öğrenci Kongresinde ‘Kent Konseyleri ve Pendik Örneği’ adlı sunumu üniversitesi adına tebliğ etti.
2016 yılında Kafkas Üniversitesi’nde ” Kariyer Memurluklar ve KPSS-A” ve “İİBF’lilere Kamuda ve Özel Sektörde İş Olanakları” adlı sunumlarda bulundu.
2010 yılından itibaren Ankara’da özel bir yükseköğrenim erkek öğrenci yurdunda yöneticilik yaptı. Ayrıca Ankara’da özel kalem müdürlüğü görevinde bulundu.
2016-2017 Eğitim ve Öğretim sezonunda Pegem Akademi Kars Şubesini işletti.
2017 yılının ikinci yarısında Yakın Eğitim İstanbul Koordinatörlüğü görevinde bulundu.
Ayrıca 2017-2018 sezonunda Pendik Ful Eğitim Kurumunda kurum müdürlüğü görevini yürüttü.

Eflani Saadet Partisi

Eflani Saadet Partisi

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir