Vali Çeber, Eflani Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulunu ziyaret etti.

Vali Kemal Çeber Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilen ve Eflani Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulu bünyesinde kurulan Şehit Polis Memuru Recep Çakıl Z Kütüphanesinin açılışı için gittiği Eflani’de Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulunu ziyaret etti.

Vali Çeber beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Eflani Kaymakamı Sinan Aşcı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ve Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Ziya Ünsal ile birlikte 6/A sınıfını ziyaret etti.

Öğrencilerle tatilde yaptıkları aktiviteler ve geziler hakkında bir süre sohbet eden Vali Çeber öğrencilere Kardemir Karabükspor maçlarını takip edip etmediklerini sordu. Beraberindeki heyet içinde yer alan Kulüp Başkanı Ziya Ünsal’ı göstererek kim olduğunu tahmin etmelerini istediği öğrencilerin Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı olduğunu tahmin etmeleri üzerine Başkan Ünsal tarafından 6/A sınıfı adına sınıf başkanına masa üstü flama ve Kardemir Karabükspor Bayrağı hediye edildi.

Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulu ziyaretinde okulda görevli öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini soran Vali Kemal Çeber, “Okullarımızın fiziki durumları ve sosyal donatıları çok iyi durumda. Ama yeterli mi değil, bizler ve sizler bunu daha yukarılara nasıl çıkartabiliriz diye uğraşacağız. Çıtayı daha yukarı çıkartmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret göstereceğiz. Eğitim öğretim yılının ikinci yarısında hepinize başarılar dilerim.”diye konuştu.

Kaynak: Karabük Valiliği

Eflani Ali Şen Korkut Ortaokulu

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir