Yeniden Başkan Seçilen Karagözoğlu, Müjdeyi Verdi

Karabük Eflani S.S Efko Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi olağan genel Kurulunu Eflani’de  yaptı. Vasfi Karagözoğlu yönetime tekrar seçilerek Güven tazeledi.

Divan başkanlığını Karabük Orman Kooperatifleri Birlik başkanı ve Or-Koop. Genel başkan Yardımcısı Hamdi Kaplan’ın yaptığı genel kurulda açılış konuşmasını yapan Karagözoğlu, Pandemi döneminde Kooperatif olarak ve orman köylüsü olarak aralıksız çalışmalarına devam ettiklerini ve köylülerimizi ve üyelerimizi mağdur etmedik diyerek bir müjdeyi paylaştı.

 ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ KURULUYOR

Genel kurulda bir konuşma yapan ve 3 yıllık çalışmalarını değerlendiren Vasfi Karagözoğlu Ayrıca son yaptıkları çalışmalar neticesinde Eflani’ye Orman İşletme Müdürlüğünün kurulması konusunda emeği geçen Başta Meclis eski Başkanımız Mehmet Ali Şahin’e, Karabük valisi Fuat Gürel’e, Ak Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’e,  Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş başta olmak üzere bu konuda emeği geçen herkese tüm Eflanililer adına teşekkür ediyorum.

Eflani Orman İşletmesi Müdürlüğü Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Karabük Orman Kooperatifler Birlik başkanı Hamdi Kaplan da Divan Başkanlığı olarak yaptığı konuşmadan bölgemizde son yıllarda orman kooperatiflerinin çalışmasıyla orman köylüsünün hakkettiği bedelleri aldığını bunun için Kooperatifler olarak ciddi anlamda çalıştıklarını ifade ederek şöyle dedi. Orman köylüsünün hak ettiğini alması konusunda bundan sonrada çalışmalar yapacağız. Bölgemize iki tane orman İşletme müdürlüğü kuruluyor birisi Eflani diğeri ise Ovacık ilçemize kurulacak. Bunların kurulmasında emeği geçen herkese Orman köylüleri adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan seçimler sonrasında yönetim şu şekilde oluştu.
Başkan Vasfi Karagözoğlu, Hüseyin Erzik, Murat Ünal, Hikmet Hacınebioğlu ve Hakan Gündüz
Denetleme Kurulu: Satı Mehmet Erdoğan, Murat Cantekin ve Alihan Koç
Kaynak: Karabük BRTV

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir