23 Nisan Kutlamaları 2019

Türkiye Büyük Millet Meclisi’ nin açılışının 99.yıl dönümü münasebeti ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de büyük bir gururla kutlandı.

Hükumet Konağı önünde Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından Şehit Ali Şen KORKUT ortaokulu öğrencileri beraberinde okul müdürü Bilal YALÇIN ve öğretmenleri Ali Sami KAYIKÇI ile Kaymakamımız Sn.Sinan AŞCI’ yı makamında ziyaret ettiler.Kutlamalar kapsamında 7.sınıf öğrencisi Enes ÖZDEMİR Kaymakamımız Sn. Sinan AŞCI’ dan makam koltuğunu devraldı.

İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mız ile devam eden program öğrencilerin çeşitli etkinlikleri,halk oyunları, şiir ve kompozisyon yarışmalarında derece alan öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve konser programı ile son buldu.Kutlama Programlarına Kaymakamımız Sn.Sinan AŞCI,Belediye Başkanı v. Erdal KARAMAN,daire amirleri,öğretmenler,öğrenciler ve halkımız katıldı.

Kaynak ve Daha Fazla Fotoğraf: Eflani Kaymakamlığı

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir