7. Eflanililer Bandırma Günü Büyük Bir Kalabalıkla Gerçekleşti

yedinci-eflanililer-bandirma-gunu-haberi

Kocaeli’deki Karabük Eflanililer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Gerçekleştirdiği ve Geleneksel Hale Gelen Eflanililer Bandırma Günü, Bugün (23 Şubat) Kocaeli Darıca Kapalı Spor Salonunda Büyük Bir Katılım İle Gerçekleşti.

Davetliler Salon İçine Yerleştirilen Masaları ve Tribünleri Doldurdular. Programa Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve Heyeti, Gebze, Darıca Belediye Başkanları ve Heyetleri, Belediye Başkan Adayları, Diğer Eflani Dernekleri ve Eflani Köy Dernekleri Başkanları ve Çok Sayıda Eflanili Katıldı.

İbrahim Ertuğrul Yaptığı Konuşmada, Karabük Milletvekilleri M. Ali Şahin ve Osman Kahveci’nin, Karabük Valisi İzzettin Küçük’ün Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir’in Selamlarını İletti . Organizasyonu Gerçekleştirenlere ve Katılımcılara Teşekkür Etti.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Konuşmasında, Geçen Yıl Çayırova Toprak 2 Düğün Salonunun Bu Kalabalığa Dar Geldiğini İfade Ettiklerini ve Bu Yıl Darıca Spor Salonuna Geçildiğini, Buranında Eflanililere Dar Geldiğini Belirterek. Seneye Daha Büyük Bir Açık Alanda ve Kapalı Alanda Yapılması Noktasında Desteklerini Belirtti.

Dernek Başkanı Bahri Kökçü Konuşmasına, Başlamadan Tüm Dernek Başkanlarını Platforma Çağırdı, Beraber Fotoğraf Çektirildi ve Ardından Bu Birlik ve Beraberliğin Sağlanmasında Emeği Geçen Herkese Teşekkür Etti.

Eflanim.Com Yönetimi Olarak; Biz de Emeği Geçen Herkese Teşekkürü Bir Borç Biliriz. Böyle Organizasyonları Yapmak Kolay Değil. Arka Planda Neler Gerçekleştiğini, Ne Emek ve Özverilerle Bu Programın Yapıldığını Unutmamak Gerek. Program Sırasında Bazı Aksayan Noktalar Olmuş Olabilir. (Gördüğümüz Kadarıyla Yoktu) Ancak Bunların Hiçbirisi Bu Birlik ve Beraberliğin Önüne Geçebilecek Kadar Önemli Şeyler Değildir.

Programa Katılan Tüm Protokol Üyelerine ve Programın Gerçekleşmesinin Asıl Sebebi Olan Tüm Eflanili Hemşehrilerimize, Programa Sponsor Olan İş ve Meslek Sahiplerine, Arka Planda Bandırma Basan Ablalarımıza, Bu Bandırmaları Atlamadan Dağıtmak İçin Çabalayan Genç Arkadaşlarımıza, İsmini Yazamadığımız İsimsiz Kahramanlarımıza Ayrı Ayrı Teşekkürler… Sağ Olun… Var Olun…

 Fotoğraf: Şeref Karakaya

Fotoğraf: Şeref Karakaya Fotoğraf: Çamyurt Köyü Derneği

Fotoğraf: Şeref Karakaya Fotoğraf: Şeref Karakaya

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir