Belediye ve Dernekler Arasındaki 2.İstişare Toplantısı Yapıldı

Geçtiğimiz temmuz ayında 1.si düzenlenen Eflani Dernekleri ve Eflani Belediyesi İstişare Toplantısının -temmuz ayındaki toplantıda alınan karara binaen- 2.si düzenlendi. 

Temmuz ayındaki toplantıyı hatırlamak için tıklayınız

İşte Belediyenin Web Sitende Toplantı Hakkında Paylaşılan haber;

Belediyemizin organize ettiği 2. istişare toplantısı büyük bir katılımla gerçekleşti.

        Belediyemizin ev sahipliğinde  düğün salonunda yapılan toplantıya Kaymakam Sinan AŞÇI, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclisi üyelerimiz, İlçe Siyasi Parti başkanları, Mahalle ve Köy Muhtarlarımız katıldı.

         Toplantı Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL’UN açılış konuşması ile başladı. Daha sonra Belediyemizin 2018 yılı içerisindeki yapmış ve yapacağı olduğu hizmetler hakkında slayt gösteri halinde sunumda bulundu. Akabinde İl Genel Meclis üyesi Mesut AYDIN İl Özel idaresinin 2018 yılındaki yatırımları hakkında slayt gösterim halinde bilgi verdi. Tarım Kredi Koop.Başkanı Mehmet KARADENİZ’ de söz alarak Siyez (Gabulca) buğdayı hakkında bilgilendirme konuşması yaptı. Konuşmaların ardından katılımcılar arasında söz alan Abdullah ADATEPE, Ahmet BAŞKAYA, Ramazan ERENOĞLU, AHmet AYVAZOĞLU, Osman ÇETİNKAYA, Necmi KANDEMİR, ilçemiz hakkındaki görüşlerini dile getirerek toplantının ilçemize hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.  İlçe Kaymakamı Sinan AŞÇI’ nın konuşmasının ardın program yemek ikrami ile sona erdi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir