Burhanettin Uysal, Eflani’de Çalınmadık Kapı Bırakmadı

16 Nisan’da yapılacak referanduma sayılı günler kala Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal bugün Eflani’de çalınmadık kapı bırakmadı desek yeri, Uysal öncelikle Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde öğrenciler tarafından sunulan ’18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’ programına katıldı.
Öğrencileri tebrik eden Uysal, “Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi

Burhanettin Uysal

Burhanettin Uysal

Sonrasında ilçemizde şehit yakını ailelerimiz ile bir araya gelen Uysal; “Vatanı uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Allah şefaatlerine bizleri de nail eylesin. Şehitlerimizin aileleri bizler için çok kıymetli. Her daim yanlarındayız.” dedi

Eflani Şehit Yakınları

Eflani Şehit Yakınları

Burhanettin Uysal, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ak Parti İlçe Başkanı Ersin Cebeci, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Koç ve Mesut Aydın ile Eflani Kaymakamımız Seyfullah Ordueri’ni ziyaret ederek; bilgi aldı ve istişare de bulundu.

Eflani Kaymakamlığı Ziyaret

Burhanettin Uysal, Ak Parti İlçe Başkanı Ersin Cebeci, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Koç ve Mesut Aydın ile Eflani Belediyesi Başkanlığını ziyaret ederek, Başkan İbrahim Ertuğrul ve Belediye Çalışanları ile hasbihal etti.

Eflani Belediyesi Ziyaret

Burhanettin Uysal, Diyanet-Sen Eflani Temsilciliğini ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlattı. Uysal’a ‘Salalarla Durdurulan Darbe 15 Temmuz 2016’ saati takdim edildi.

Eflani Diyanet-Sen

Burhanettin Uysal, Eflani Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sever’den bilgi aldı.

Eflani İlçe MEM

Burhanettin Uysal, Eflani İlçe Müftüsü Mehmet Günaydın’ı ziyaret ederek, hasbihal etti.

Eflani Müftülüğü Ziyaret

Burhanettin Uysal, Eflani S.Y.D.V. Müdürü Hüseyin Yılmaz’ı ziyaret ederek, Vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Eflani SYDV

Burhanettin Uysal, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ak Parti İlçe Başkanı Ersin Cebeci, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Koç ve Mesut Aydın ile Çanakkale şehidimiz İbrahim’in ailesine ziyarete bulundu.
Karabük İli Eflani ilçesi Çelebiler Mahallesinden Cebecioğullarından Ömer oğlu İbrahim’in 1915 yılında Seddülbahir Tepesinden gönderdiği son mektubu da inceleyen Uysal, “102 yıl önce aileye elle örme Türk Bayrağımız verilmiş bugün ise biz Türk Bayrağımızı yeniden ailemize şehitlerimizin kanının temsili değişmeyen değişmeyecek olan Türk Bayrağımızı takdim ettik. Vatanın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için şehit olan tüm şehitlerimize Allah rahmet diliyorum, Ruhları şad olsun.” Dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir