Eflani MYO İlk Mezunlarını Veriyor

eflani-myo-mezuniyet


Eflâni Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi.
2014-2015 eğitim öğretim yılında ilk öğrenci kayıtı gerçekleşen Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulu’nun İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü’nden mezun olan 25 öğrenci için Mezuniyet Programı yapıldı.

Aile Çay Bahçesinde düzenlenen programa Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Eflani Kaymakamı Seyfullah Ordueri, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci, İl Genel ve Eflani Belediyesi Meclis Üyeleri, Eflani Fakülte ve Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Karagözoğlu, Mezun öğrenciler ve davetliler katıldı. Eflani MYO’nun açıldığında Karabük Üniversitesi Rektörü Olan Prof. Dr. Burhanettin Uysal mezun öğrencilere ve davetlilere hitap etti.
Uysal Sosyal Medya Hesabından; “Eflani ilçemiz için tarihi bir ana tanıklık ettik. Meslek Yüksekokulumuz ilk mezunlarını verdi.
Büyük heyecan ile açılışını gerçekleştirdiğimiz ve 2014-2015 eğitim öğretim yılında Karabük Üniversitesi Merkez Kampüste eğitime başlayan Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulu’muzun İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü’nden mezun olan 25 öğrencimizin Mezuniyet Programlarına katıldık. Öğrencilerimizi sahiplenen başta Belediye Başkanımız İbrahim Ertuğrul olmak üzere Eflani’li esnaf ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Öğrencilerimize de hayırlı bir gelecek diliyorum. Bahtları ve yolları açık olsun.” dedi.
Uysal’ın konuşması için tıklayınız
Eflanim.Com yönetimi olarak bizlerde Eflani’nin ilkleri arasına giren öğrenci kardeşlerimize hayırlı bir gelecek, hayatta ve mesleklerinde başarılar dileriz. Yolunuz bahtınız açık olsun. Eflani’yi unutmayın 😉

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir