CHP Kastamonu Milletvekili Baltacı, Eflani’yi Ziyaret Etti

CHP Kastamonu Milletvekili, Parti Meclisi Üyesi ve Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyeliği görevlerini yürüten Hasan Baltacı Eflani’de ziyaretlerde bulundu. Baltacı’ya CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP Eflani İlçe Başkanı Ahmet Aytaç ve partililer eşlik etti.

Hasan Baltacı. Eflani Ziyaretini sosyal medya hesaplarından; “Eflani’deyiz! Her ilçede, Karadeniz’de ve tüm Türkiye’de değişimin heyecanı var. Karabük İl Başkanımız Abdullah Çakır, Eflani İlçe Başkanımız Ahmet Aytaç ve yöneticilerimizle birlikte esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret edip, sohbet ettik.” diyerek paylaştı.

İl Başkanı Çakır ise; “Parti meclis üyemiz Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı, ile birlikte Eflani de esnafımız ve vatandaşlarımızın sorunlarını, dertlerini dinledik ..Eflani vatandaşlarımıza hoş sohbetlerinden ve sıcak ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İlçe Başkanı Aytaç ise; ” CHP Kastamonu Milletvekilimiz Parti meclis üyesi Karadeniz Bölgesi sorumlusu HASAN BALTACI Vekilimiz Eflani’de. Her ilçede, Karadeniz’de ve tüm Türkiye’de değişimin heyecanı var. Teşekkürler Eflani esnafı ve İYİ Parti ilçe başkanı yönetimine, Ziraat Odası Başkanımıza, Halkımıza her zaman CHP yanınızda. Sorunlar tespit ettik. sağ olun. Karabük İl Başkanımız Abdullah Çakır, ve yöneticilerimizle birlikte esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret edip, sohbet ettik.” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir