Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Eflani’yi Ziyaret Etti

Komşumuz Safrabolu’nun CHP’li Belediye Başkanı Mimar Elif Köse Eflani’de Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi.

Eflani İlçe Başkanı Ahmet Aytaç’ın daveti üzerine, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve Safranbolu İl Genel Meclis Üyesi Nuri Kırımlı eşliğinde Eflani’de ziyaretlerde bulundu. Başkan Köse ve beraberindekiler Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’u, Eflani İyi Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Bulut’u, Eflani Esnafını ve Eflani Bazarını ziyaret etti. Eflani Pazarında Başkan Köse’ye ilginin yoğun olduğu görüldü.

Ziyaret sonrası Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul, “Bu gün İlçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştiren CHP il başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu belediye başkanı Elif Köse, Eflani ilçe başkanı Ahmet Aytaç, Safranbolu il genel meclis üyesi Nuri Kırımlı ve beraberlerinde bulunan il yöneticileri belediye başkanlığımıza nezaket ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Köse, “Eflani’de pazar yeri ve işyerlerini gezerek; esnafın durumunu sorduk, onlara hayırlı işler diledik. İYİ Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Bulut ile Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’u da ziyaret ettikten sonra ilçemize geri döndük. Güzel karşılamaları ve nezaketleri için Eflanililere teşekkür ediyorum.” dedi.

CHP Karabük İl Başkanı Çakır, “Sıcak ilgilerinden dolayı başta ilçe başkanımız Ahmet Aytaç olmak üzere tüm Eflani halkına ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ederiz.” dedi

CHP İlçe Başkanı Aytaç’ta İlçe Yönetimi adına, nazik ziyaretleri için İl Başkanı Çakır’a, Belediye Başkanı Köse’ye ve İl Genel Meclisi Üyesi Kırımlı’ya ayrı ayrı teşekkür etti.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir