Eflani’de Polis Haftası Kutlamaları Yapıldı

Eflani'de Polis Haftası Kutlamaları Yapıldı

Eflani’de Polis Haftası Etkinlikleri, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Müftülüğü’nün Ortak Düzenlediği Mevlid İle Başladı. Şehit Polisler ve Tüm Şehitler İçin Merkez Çarşı Camiinde 07 Nisan 2014 Tarihinde Öğle Namazından Önce Mevlid Programı Düzenlendi. Emniyet Yetkilileri Mevlide Katılanları Kapıda Karşıladı. Tüm Şehitler İçin Dua Edildi.

Ayrıca 9 Nisan Günü Eflani İlçe Emniyet Amirliği, Polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıldönümü sebebiyle ilçe protokolüne ve esnaflara yemek verdi.

Polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıl dönümü olan 10 Nisan günü ilçemiz hükumet konağı önünde çelenk töreni yapıldı. Törene Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Emniyet Amiri Musa Çelebi, Garnizon Komutanı Rıfat Göktürk, daire amirleri, siyasi parti ilçe teşkilatları ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. Törende Eflani Emniyet Amiri Musa Çelebi Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. yılı ile ilgili konuşmasını yaptı. Ardından okullar arası düzenlenen kompozisyon ve şiir yarışmalarında dereceye girenlerin ödüllerinin verilmesi ile hükumet konağı önündeki program sona erdi. Sonrasında emniyet amirliği bahçesinde tebrikler kabul edildi ve katılımcılara ikram da bulunuldu.

Tüm Polis Teşkilatının Bu Anlamlı Gününü Kutlarız…

Daha Fazla Fotoğraf İçin Tıklayınız (Eflani Belediyesi)

Daha da Fazla Fotoğraf İçin Tıklayınız (Eflani Kaymakamlığı)

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.