Eflani’de Şehitler Adına Fidan Dikildi

Candaroğulları Mahallemizde bulunan, Şehit Musa ÜSTÜN Caddesi, Hükümet Caddesi ve Adnan MENDERES Caddesi kaldırımlarına fidanlar dikildi.
Dikilen fidanlara Şehitlerimize itafen, başta Afrin “Zeytin Dalı” operasyonunda Şehit olan Mehmetçiklerimizin ve daha önce Şehit olan güvenlik gücü mensuplarımızın ayrıca 15 temmuz Şehitlerimizin isimleri verilecek. Fidanlar imar planına işlenerek numaralandırılacak ve künyeleri üzerlerine asılacak.
Sn. Kaymakamımız fidan dikme programında konuşarak , başta belediye başkanı Sn.İbrahim ERTUĞRUL’a ve belediye personeline maneviyatı yüksek olan bu etkinliği programlayıp gerçekleştirdikleri için teşekkür etti, sözlerine ; “Burada düzenlediğimiz tören vesilesiyle bir kez daha terörü lanetliyoruz, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet Şehit Ailelerine sabırlar diliyorum, Şehitlerimizin ruhları şad, mekânları cennet olsun” şeklinde devam eden Kaymakam AŞCI, kendisinin dikip,can suyunu verdiği fidanın adını Afrin”Zeytin Dalı”operasyonunda Şehit olan, cenaze törenindeki kalabalıkla ve yazdığı vasiyetle Ülkemizin gündemine damga vuran Karabüklü Şehidimiz Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal AKPINAR’ın ismini verilmesini istedi.
Düzenlenen program ilçe Müftümüz Mehmet GÜNAYDIN’ın yaptığı duayla sona erdi.

Kaynak ve Daha Fazlası biraz daha fazlası

Eflani Fidan Dikimi

Eflani Fidan Dikimi

Eflani Fidan Dikimi

Eflani Fidan Dikimi

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir