Eflani’nin İlk Orman İşletme Müdürü Göreve Başladı

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla 27 Temmuz 2022 tarih ve 5903 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kuruluşu gerçekleşen Eflani Orman İşletme Müdürlüğünün ilk İşletme Müdürü görevine başladı.

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Bölge Müdürlüğü Safranbolu Orman İşletme Müdürlüğü emrinde Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken ataması Genel Müdürlükçe Eflani Orman İşletme Müdürü olarak gerçekleşen ve Eflani Kurucu İşletme Müdürü olarak görevlendirilen Safranbolu İşletme Müdürü Sema Altunay’dan görevi teslim alan Bilal Eyüboğlu’nu ziyaret etti ve İşletme Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

Eflani Orman İşletme Müdürüne yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden Bölge Müdürü Bayraktaroğlu ” Daha önce Safranbolu’ da görev yaptınız. Edindiğiniz tecrübe ile kurumunuzu en iyi şekilde temsil edeceğinizi biliyoruz. Eflani genç ormanları fazla olan bir İşletme Müdürlüğümüz. Kaliteli Orman oluşturmak artık sizin ve ekibinizin ellerinde. İç ve dış paydaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. En mutlu olduğumuz an orman köylümüz ile kurduğumuz göz teması ve onların gözlerindeki mutluluğa şahit olmak. Bunun içinde onların gözünün içine bakabilecek çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bölge Müdürü Bayraktaroğlu’na ziyaret ve incelemelerinde Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar ve Safranbolu İşletme Müdürü eşlik etti. Ziyarette İşletme Müdürlüğü ekibi hazırda

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir