Emekli din görevlileri ve şehit aileleri ziyaret edildi

camiler-haftasi-ziyaretler

Camiler ve Din Gönüllüleri Haftası nedeniyle İlçe Müftümüz Mehmet Günaydın’ın başkanlığında oluşturulan komisyon, ilçede bulunan emekli din görevlileri ve şehit ailelerini ziyaret ederek onlara hafta münasebetiyle çeşitli hediyeler verdi.

Eflani İlçesi Ulugeçit Köyünde oturan ve köyünün camisinden emekli olan, görme yeteneğini gönül aydınlığına bağlayan, emekli İmam-Hatip Mehmet Çelik’in “ben emekli olalı 25 yıl oldu bu güne kadar beni emekli olduğum kurumdan hiç kimse arayıp sormamıştı, Allah sizden razı olsun” sözleri başta Müftü olmak üzere komisyon üyelerinin gözlerinin dolmasına sebep oldu.Yine emekli İmam-Hatip Ahmet Ergin evinde komisyon üyeleri tarafından ziyaret edildi.

Bağlıca Köyü Kenanlar Mahallesinde oturan şehit annesi Hatice Korkut’ ta evinde ziyaret edilerek, her zaman müftülük personeli olarak yanlarında olduklarını belirtti. Müftü Mehmet Günaydın hafta dolayısı ile, başta vefat eden din görevlileri ve aziz şehitlerimiz adına okunacak mevlit programına kendilerini davet etti.

Kaynak: Eflani Müftülüğü

Eflani Müftülüğü Ziyaretleri

Eflani Müftülüğü Ziyaretleri

Eflani Müftülüğü Ziyaretleri

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir