Erdem Özdemir Vefat Etti

erdem-ozdemir-mekanin-cennet-olsun

Kocaeli Karabük Eflanililer Derneği yönetim kurulu üyesi, habereflani.com yöneticisi, Eflani Ova Karataş köyünden güzel insan Turan Oğlu, Erdem Özdemir vefat etmiştir.
Cenazesi bugün (5 ocak 2016) ikindi namazına müteakip Gebze Mimar Sinan Merkez Camii’nden kaldırılacaktır.

Erdem Özdemir’i anlatmak bizim becerebileceğimiz bir iş değil. Ne yazalım nasıl yazalım diye çok düşündük ve çok yazıp sildik. Doğru kelimeleri bir araya getirmekte zorlandık. Kelimelerin gerçekten kifayetsiz kaldığını gördük. Bu vefaat haberini 5 Ocak sabahı sosyal medyada gördüğümüzde inanmakta zorluk çektik. Kendimizi toparlamamız ve bu haberi sosyal medya hesaplarımızda paylaşmamız öğle saatlerini buldu.
Erdem bir çok Eflanilinin yakından tanıdığı bir çoğunun internet üzerinden tanıdığı Eflani ve Eflani Haber dendiğinde ilk akla gelen bir kişiydi.

Erdem kardeşimiz Ekim ayında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde başarılı bir mide küçültme operasyonu geçirmişti. Bu operasyon sonrası BRTV için de bir röportaj vermişti. (Tıklayınız) Ardından Darıca Farabi Devlet Hastanesine bir soğuk algınlığı vakasıyla başvurdu. Sonrasında Bronşit teşhisiyle Gebze de özel bir hastanede bir süre tedavi gördü. En son aralık ayı sonunda Maltepe, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesinde tedavisine devam edilirken. 5 Ocak sabahı burada bu fani dünyadan irtihal etti.
Erdem Kardeşimiz, Eflani için önemli bir kişi olarak gördüğümüz, Eflani hakkında çok güzel şiirleri olan bizimde yaklaşık 10 yıldır internet üzerinden takip ettiğimiz Turan Özdemir’in büyük oğluydu. Evli ve bir çocuk babasıydı. 29 yaşında belkide en verimli döneminde aramızdan ayrıldı. Bizlerin bu vefaat haberini gördüğümüzde aklımıza ilk gelen Allah sevdiği kulu yanına erken alırmış sözü oldu. İnşallah Allah(c.c.) ondan razıdır. Cenneti ve Cemali ile ona muamelede bulunur. (Amin)

Bizler için bu yazının başlığını atmak içeriğini yazmak gerçekten zor oldu.
Nasıl bir başlıkla bu acı haber duyurulabilir? Nasıl bir içerikle bu kardeşimiz anlatılabilir bilmedik. Eğer yanlışımız eksiğimiz varsa lütfen bize bildiriniz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir