Kaymakam Ersöz Ziyaretlerine Devam Ediyor

kaymakam-bey-ziyaretler


İlçe Kaymakamı Sayın Murtaza ERSÖZ İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürü ile birlikte  Eflani Cemberbezi Dokuma Atölyesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Dokuma Atölyesi Kurs Öğretmeni Nigar KARAKULLUKÇUOĞLU cemberbezinin yapılışı hakkında bilgi verdi. Ziyaret sırasında cemberbezinin tanıtımı ve geliştirilmesi konusu konuşuldu. Kaymakam ERSÖZ  atölye için kaymakamlık olarak her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

______________________

İlçe Kaymakamı Sayın Murtaza ERSÖZ  İlçe Garnizon Komutanı ve İlçe Emniyet Amiri ile beraber CAMİŞ Madencilik Şişecam Fabrikası’nın Eflani Yağlıca Köyü’nde faaliyet gösteren kuvars kumu hazırlama tesisinde incelemelerde bulundu.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

_________________________

İlçe Kaymakamı Sayın Murtaza ERSÖZ İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER ile birlikte Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.
Ziyarette okuldaki görev yapan öğretmenlerimiz ile öğretmenler odasında toplu olarak sohbet eden Kaymakam ERSÖZ buradaki öğretmenlerle bilgi alışverişinde bulundu. Ardından okul bünyesinde bulunan ana sınıfını ziyaret eden Kaymakam ERSÖZ minik öğrencilerimizi yemek yerken izledi. Lise Öğrencilerimizi yemekhanede görme fırsatı bulan Kaymakam ERSÖZ öğrencilerimizle beraber yemek yedi ve onlarla bir süre sohbet etti. Ardından Kaymakam ERSÖZ okul kütüphanesinde incelemelerde bulundu.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

______________________________

İlçe Kaymakamımız Sayın Murtaza ERSÖZ, Sayın Valimiz Orhan ALİMOĞLU tarafından öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlığını geliştirmek amacıyla dağıtmış olduğu kitapların denetimini yapmak üzere öğrencilerimizle bir araya geldi. Kaymakam ERSÖZ öğrencilerimizle bilgi alışverişinde bulundu.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

___________________________

Tüm bu ziyaretlerinin yanında Kaymakamımızı da ziyaret edenler oldu.

İlimiz vali yardımcıları Abdullah ACAR, Yunus KALAYCI, Samet ERCOŞKUN, Garnizon Komutanı Cihan ULUKAYA, İl Emniyet Müdürü Serhat TEZSEVER, Safranbolu Kaymakamı Murat BULACAK, Valilik Özel Kalem Müdürü Mustafa CÜCÜ İlçe Kaymakam Vekili Sayın Murtaza ERSÖZ’ü makamında ziyaret ettiler.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir