Ertuğrul Karabük’te Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul, Ak Parti İlçe Başkanı Cebeci ve İl Genel Meclisin Eflani Üyeleri, Koç ve Aydın Karabük’te Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen İl Genel Meclis Başkanlığı seçimlerinin ardından oy birliği ile İl Genel Meclis Başkanı seçilen Ahmet Sözen’e; Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve AK Parti Eflani İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sözen, Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul ve AK Parti Eflani İlçe Başkanı Cebeci’ye teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ziyarette Eflani İl Genel Meclis Üyeleri Mesut Aydın ve Ahmet Koç’ta yer aldı.

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti Eflani İlçe Başkanı M. Ersin Cebeci, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Koç ve Mesut Aydın 26. kuruluş yıldönümü nedeni ile BRTV’ye ziyarette bulundu. BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya “Hemşehrilerimize, kardeşlerimize 26. kuruluş yıldönümümüz nedeni ile BRTV’ye yaptıkları ziyaret için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir