Ertuğrul, “Siyasetin Tatili Olmaz”

Yeni yılın ilk gününde Ak Parti Karabük Teşkilatı tam kadro Eflani’yi ziyaret etti. Ziyarette vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelindi. Vatandaşın ve esnafın yeni yılını tebrik eden teşkilat üyeleri, Eflani Belediyesinin Sokak Hayvanları Geçici Bakımevini, Damızlık Kaz İşletmesini, Küçük Sanayi Sitesini ve İçme Suyu Artıma Tesisini inceledi.

Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul Ziyareti “Siyasetin Tatili Olmaz” diyerek şöyle paylaştı;

Arapçadan dilimize giren siyasetin kelime anlamı egemen olmak ve yönetmektir. Devletin idari alanda yürüttüğü faaliyetlerin tamamına siyaset denir. Yönetme iddiası olanlar siyaset yapmak zorundadır. Siyaset sözcüğü her ne kadar olumsuz bazı anlamlar çağrıştırsa da bu böyledir.

“Siyasetçinin parası pul, karısı dul” değimi de dilimize yerleşen ve siyaset işinin maddi ve manevi fedakarlık gerektirdiğinin en güzel ifadesidir.

2022 yılının 1. ayının 1. günü herkes tatilde dinlenmede yada gezmede iken Ak Parti İl başkanı İsmail ALTINÖZ, AK Parti Genel merkez MKYK üyesi hemşerimiz Sevgi YİĞİT, Milletvekillerimiz Cumhur ÜNAL, Niyazi GÜNEŞ Ak parti kadın kol. İl Bşk. Saime ÖKSÜZOĞLU, İl gen. Mec. Baş. Ahmet SÖZEN, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri bu gün ilçemizde esnaflarımızı ziyaret etti, belediyemizin çalışmalarını ( Küçük Sanayi Sitesi inşaatı, hayvan barınağı, kaz eğ. ür. Çiftliği, su arıtma tesisi) inceledi. Yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Ak Parti Eflani Ziyareti

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir