Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin Yeni Başkanı Zeki Sevim Oldu

Eflani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanın ve üyelerden birinin vefatı üzerine yerlerine yeni başkan ve üyenin belirlenmesi için toplantı yapıldı. Başkanlığa Zeki Sevim üyeliğe de Ahmet Yıldırım geldi.

Toplantıya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Zonguldak 32. Bölge Birliği Başkanı Mehmet Azman, Karabük Esnaf Odaları Birlikleri Başkanı Nurettin Tümen, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Atilla Aygün, Zonguldak 32. Bölge Birliği Müdürü Ebru Karaman, Karabük Esnaf Odaları Genel Sekreteri Yıldıray Yıldırım katıldı. Toplantıda Eflani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığına Zeki Sevim seçilirken, boşalan üyeliğe Ahmet Yıldırım geldi.

Seçimin ardından yeni seçilen yönetim kurulu ve başkanı ile birlikte misafir başkanlar Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul’u ziyaret ettiler. Belediye gerçekleşen toplantıda Başkan Ertuğrul’a Esnaf Sanatkarlar Kooperatifleri ve Birliklerinin çalışmaları hakkında bilgiler verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu. Ertuğrul’da ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir