Eflanispor’un Yeni Başkanı Mustafa Yılmaz Oldu

EFLANİ SPOR’un YENİ BAŞKANI MUSTAFA YILMAZ OLDU.

Bugün Eflani’de yapılan, Eflani Spor Genel Kurul toplantısında daha önce adaylığını açıklaya Mustafa Yılmaz oy çokluğuyla Başkan seçildi. Genel Kurula tam kadro ile katılan yeni yönetim tüm yetkiyi aldı.

Eflani Spor Kulüp Başkanı Mustafa Yılmaz yaptığı açıklamada; Eski yönetime şimdiye kadarki emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Yeni bir yapılanmaya giriyoruz. Yeni bir yola çıkıyoruz. Ağır bir yükün altına elimizi koyduk Allah utandırmasın. Eflanimiz için yeni yönetimimiz ile elimizden geleni yapacağız. Eflanimizi canlandırma adına ilk adımımızı spor alanında attık. Bu adım Eflanimize yeni bir renk katacak. Yönetim olarak teknik ekip ve futbolcu konusunda çalışmalara başladık.

Sportif Direktör olarak Karabük Amatör Futbol camiasını iyi tanıyan Mustafa Doğan ve son iki yıldır Tecrübeli hocalarla çalışan Hurşit Ulusoy hocamızla anlaştık.
Futbolcularla görüşmelerimiz devam ediyor. Transfer çalışmalarımızı büyük titizlikle sürdürüyoruz. Anlaşılan oyuncaklarla önümüzdeki günlerde imzaları atacağız” dedi.

EFLANİ SPOR YÖNETİM KURULU ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU.
BAŞKAN; Mustafa Yılmaz
ÜYELER; Abdullah Adatepe, Bilal Aslan, Ahmet Başkaya, İrfan Topçu, Mustafa Özsoy, Emrah Aydemir, Ahmet Ayvazoğlu, M.Recep Karagözoğlu, Uğur Aksoy, Sebahattin Yalçın.
Kaynak: Karabük Amatör Spor Haberleri

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir